Gözaltına alınan Ece Ronay’ın telefonu inceleniyor

İstanbul ve Kocaeli’de eski eşine ait 2 işyerini kurşunlattığı iddiasıyla gözaltına alınan sosyal medya fenomeni Ece Ronay ve 5 şüphelinin cep telefonları incelenmek üzere siber suçlarla mücadele şube müdürlüğüneteslim edildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sosyal medya fenomeni Ece Ronay’ın eski eşi Mehmet Bilir‘e ait olan 2 işyerine ateş açılması sonrası, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Yapılan çalışmaların ardından işyerlerini kurşunladıkları tespit edilen 5 şüpheli ile bu kişilerin azmettirdiği değerlendirilen Ece Ronay gözaltına alındı. Operasyonda şüphelilerin telefonlarına el konuldu. Söz konusu cihazlar incelenmek üzere siber suçlarla mücadele şube müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Azmettirici olduğu düşünülüyor

Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay, eski işyerinin kurşunlattığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Ronay’ın sahibi olduğu güzellik merkezinin Bağdat Caddesi ve Gebze’deki şubeleri de kimliği belirsiz kişiler tarafından kurşunlanmıştı.

Silahlı saldırıların ardından açıklama yapan Ronay, “Birileri beni bu yaşanan olayların içine çekmeye çalışıyor” demişti.

TIKLAYIN-Sosyal medya fenomeni Ece Ronay gözaltına alındı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x